top of page
Realistic flag of Poland on the wavy surface of fabric. This flag can be used in design.jp

Strona po polsku
(For Polish-speaking Clients)

gregory portrait.jpg

Dziękujemy Państwu za odwiedziny na naszej stronie internetowej. Nasze biuro nieruchomości działa już od wielu lat na terenie Poconos i okolic.

 

W trakcie realizacji potrzeb i oczekiwań naszych Klientów dokładamy należytej staranności, aby zawierane za naszym pośrednictwem transakcje usatysfakcjonowały każdą ze stron.

 

Obojętnie czy chcieliby Państwo sprzedać czy kupić dom, business, działkę, ziemię czy jakikolwiek inny rodzaj nieruchomości nasza kompleksowa i rzetelna obsługa pozwoli na dokonanie właściwego wyboru.

 

Na Państwa życzenie służymy pomocą przy uzyskaniu pożyczki, ubezpieczenia czy inspekcji nieruchomości.

 

Obecnie zajmowaną pozycję zawdzięczamy ponad tysiące zadowolonym klientom, którzy skorzystali z naszych usług i zechcieli polecić je innym.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą i prosimy pamiętać że możemy pomoc Państwu przy kupnie każdego domu wystawionego na sprzedaż w Poconos. 

 

Z poważaniem 

 

Zespół Grzegorza Łukomskiego

KUPNO DOMU I POŻYCZKI

Podchodzimy do procesu zakupu nieruchomości z taka sama powagą jak Państwo.

Kiedy decydują się Państwo na kupno domu, warto upewnić się, że współpracują Państwo z agentami, którym można zaufać i których kompetencja pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę. 

Zakup nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego też warto powierzyć to agentom, którzy profesjonalnie, uczciwie i z pełnym poświęceniem wypełnią to zadanie.

 

Oto kilka najważniejszych kroków jakie podejmiemy aby znaleźć Państwa wymarzony dom:

 

Określenie Państwa potrzeb i wymagań: 

 

To jeden z najłatwiejszych kroków jakie wspólnie podejmiemy. Poprzez zadanie Państwu serii pytań określimy dokładnie jakiej nieruchomości Państwo potrzebujecie. Naszym celem nie jest marnowanie Państwa cennego czasu i oglądanie domów, które nie spełniają Państwa kryteriów. Podczas całego procesu będziemy dokładać wszelkich starań, aby Państwa interesy były reprezentowane jak najlepiej.

Określenie Państwa zdolności kredytowej 

Na tym etapie ustala się sumę jaka chcecie Państwo przeznaczyć na zakup domu. Niezbędna jest ku temu pomoc odpowiedniej instytucji finansowej, która ustali jaka kwota miesięcznych rat będzie dla Państwa odpowiednia. Ponadto na Państwa życzenie możemy pomoc w otrzymaniu pożyczki.

 

Poszukiwanie domu

Użyjemy wszystkich dostępnych metod aby znaleźć nieruchomość, która spełni Państwa wymagania. Prosimy pamiętać też, że możemy pokazać Państwu każdy dom wystawiony na sprzedaż zarówno przez nasze biuro jak i inne biura nieruchomości w Poconos.

 

Informacje dla klientów

Prosimy o zapoznanie się z Consumer Notice przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.

 

Sekcja 608 State Real Estate Commission Licensing and Registration Act wymaga aby agent przedstawił ten dokument potencjalnemu nabywcy przed pokazaniem nieruchomości lub rozmową o Państwa wymaganiach.

Pożyczki

 

Działając na rynku nieruchomości i proponując Państwu nieruchomości do kupna nie sposób jest nie skorzystać z proponowanych przez banki kredytów na zakup domów, nieruchomości komercyjnych, działek, ziemi itp.. 

Proponowane przez banki kredyty są obecnie nisko oprocentowane, a ich spłatę można rozłożyć na 10, 15, 20 i więcej lat.

Współpracujemy z wieloma bankami oraz instytucjami finansowymi oferującymi coraz ciekawsze produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Do najlepszych współpracujących z nami firm należą:

Jolanta Kwiatkowska

570-202-3754 ext. 6518

 

Polish & Slavic Federal Credit Union

334 North 9th Street
Stroudsburg, PA 18360

powrót na górę strony

polish slavic federal logo.png

SPRZEDAŻ DOMU

Po bezpłatną i bez zobowiązań wycenę domu proszę dzwonić do Grzegorza Łukomskiego na komórkę 917-328-3853.

Jeśli podjęli Państwo decyzję o sprzedaży domu lub innego rodzaju nieruchomości, szanse wpadnięcia w pułapkę emocji są bardzo duże.

Prosimy pamiętać jednak, że jesteśmy tu po to aby proces ten uczynić łatwym i korzystnym dla Państwa.

Sprzedaż domu prowadzona przez profesjonalistów przebiega szybko i nieskomplikowanie. Nasi agenci maja bardzo duże doświadczenie w wycenie nieruchomości. Prześledzimy cały lokalny rynek oraz porównamy Państwa nieruchomość z innymi niedawno zakończonymi lub aktywnymi listingami.

Dołożymy wszelkich starań, aby mogli Państwo otrzymać jak najbardziej satysfakcjonującą cenę.

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy agentami mówiącymi zarówno po polsku jak i po angielsku. Oznacza to, że Państwa nieruchomość zostanie zaprezentowana szerszemu gronu potencjalnych nabywców.

powrót na górę strony

POLONIA W POCONOS

Jest wiele atrakcji turystycznych w Poconos ale jedną z najważniejszych kwestii dla nas Polaków jest działalność naszej społeczności:


 

 • świętujemy wspólnie podczas Nowego Roku, Andrzejek i innych polskich uroczystości a imprezy te cieszą się dużą popularnością;

 • Polish Deli
  2583 Milford Rd
  E Stroudsburg, PA 18301

  (skrzyżowanie Milford Rd i Seven Bridge Rd)

  tel: 570-223-6202

  Znaleźć tam można większość dobrze znanych i lubianych polskich produktów, począwszy od doskonałych wyrobów garmażeryjnych, słodyczy oraz pieczywa a skończywszy na aktualnej polskiej prasie;

 • jeśli przepadają Państwo za atmosferą Poconos i chcieliby Państwo zamieszkać tu na stałe to nie ma nic prostszego, dzięki dogodnemu połączeniu autobusowemu Martz Bus podroż na Manhattan nie trwa dłużej niż półtorej godziny, a New Jersey jest w zasięgu kilku mil; więcej informacji na www.martztrailways.com
   

 • wkrótce ma zostać wznowiony transport kolejowy pomiędzy Poconos a Nowym Jorkiem i New Jersey co daje dodatkowe możliwości; 
   

 • dla dzieci co sobotę Polska Szkoła organizuje ciekawe, poszerzające wiedzę o Polsce i polskim języku zajęcia;
   

 • zaś informacje na temat tutejszych szkół, uznawanych w całej Ameryce za placówki na bardzo wysokim poziomie znajdą Państwo na stronach internetowych Pocono Mountain School District www.pmsd.org. oraz East Stroudsburg Area School District www.cavalier.net.
   

 • w East Stroudsburg na 100 Eaglesmare Circle przyjmuje polski lekarz pierwszego kontaktu Dariusz Koscielniak, rejestracja pod nr tel.:
  570-421-5111.

Obiecujemy, że będziemy wzbogacali tę stronę o wszystkie nowe informacje, które mogłyby Państwa zainteresować.

powrót na górę strony

Kupno Domu
Sprzedaz
Polonia
bottom of page