07.03.20
Before You Buy a House, Listen to My Advice!
We approach the real estate purchase process with the same seriousness as you. When you decide to buy a home, make sure you work with agents you can trust and whose expertise will help you choose the best deal. More»

CONTACT


For Sale

Strona głównaFor Sale › Dom na sprzedaż w Scotrun, PA - $449,000

Dom na sprzedaż w Scotrun, PA - $449,000

12.18.2019

Ten skrupulatnie urządzony dom z 5 sypialniami i 4 łazienkami położony jest na 15 akrach najbardziej malowniczej krainy z własnym PRYWATNYM JEZIOREM (czyni to tę nieruchomość tak wyjątkową i rzadką, że praktycznie niespotykana w Poconos). Ten wspaniały dom z bali o powierzchni ponad 4000 stóp kwadratowych jest klejnotem nieruchomości. Posiadaj kawałek nieba z niesamowitymi widokami na jezioro i podziwiaj piękno otaczającego lasu.

 $449,000 4 5

Ten dom jest wyposażony w podgrzewany basen wewnątrz i pokład łodzi. Ten raj znajduje się w odległości krótkiej przejażdżki od głównych dróg Rt 80, a kilka minut jazdy samochodem do ośrodków Camelback i Kalahari. Biorąc pod uwagę lokalizację tej wyjątkowej nieruchomości, może to być z łatwością podstawowa rezydencja, miejsce na wakacje lub krótkoterminowy / długoterminowy wynajem. To świetny dom do rodzinnego życia i rozrywki!

201 Lungo Dr, Scotrun, PA 18355